NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

 

ONLINE SERVİS RANDEVUSU KAMPANYASI

Kampanya yalnızca Micra (K12, K13,K14), Qashqai (J10, J11,J12), Juke (F15,F16), X-Trail (T31,T32,T33), Navara (D40,D23), Pulsar (C13) model araçlar için geçerlidir.

Kampanyadan sadece www.nissan.com.tr ve Nissan Türkiye Mobil Uygulama üzerinden servis randevusu alan müşterilerimiz faydalanabilir.

3 Kasım – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Bakım paketlerinde, fren disk ve balatalarında Nissan onaylı Orijinal ve Value Advantage Parçaların (VA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, karter tapa pulu ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Bakım ve yedek parça fiyatları araç modeline, yaşına, kilometresine, yakıt tipine ve motor seçeneğine göre arklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.