NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.
01-30 Eylül 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nden satın alacağınız periyodik bakım hizmetlerinde kullanılan orijinal polen filtresi, yağ filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi ve işçilik ücretlerinde %20 indirim uygulanacaktır. İlgili %20 indirim kampanyası yalnızca periyodik bakım randevularının Nissan Mobil Uygulaması üzerinden alındığı durumlarda geçerlidir. Motor yağı kampanyaya dahil değildir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetler için onayınız ayrıca alınacaktır. Kampanya kapsamında Maximum Kart ile yapılacak 2 ve 3 taksitli işlemlere ilave 4 taksit sunulacaktır. İlave Taksit İşlemleri pos cihazından tahsilat sırasında gerçekleştirilecektir. Kampanyaya yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) ve Ticari Kredi Kartları (Vergi Kart ve Maximum Business Aidatsız Kart hariç) dahildir. Bankamatik, MaxiPara Kartlar, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Business Aidatsız, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumludeğildir.%20 NISKASKO yenileme poliçesi indirimi yalnızca HDI Sigorta A.Ş. tarafından düzenlenecek poliçelerde geçerli olup, yenilemeye konu müşterinin SİSBİS yada engelli müşteri kaydı ve aracın kiralık, taksi kullanım tarzı olması durumunda teminat verilmeyecek olup dolayısıyla indirim oranı da geçerli olmayacaktır. Başka HDI acentesinin yenilemesi olması durumunda ise iş bazında ayrıca değerlendirme yapılacaktır. %20 indirim ikame araç kapsamı 14 Gün X 2 (Yılda) limit alternatifinde geçerlidir. Kampanya parça stoklarıyla sınırlıdır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. Servis müşterileri içindir, banko satışlarda geçerli değildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulamasını indiriniz veya Nissan Türkiye web sitesini ziyaret ediniz.
Belirtilen fiyat tavsiye edilen başlangıç fiyatları olup, KDV dahildir. 1 Eylül – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulamasını indiriniz veya Nissan Türkiye web sitesini ziyaret ediniz.

Evden Servis Hizmeti, katılım gösteren bayilerde ve yalnızca periyodik bakım hizmetlerinde geçerlidir.